O nas

Lovely Baby Box to produkt, który powstał myślą o najmłodszych dzieciach i ich troskliwych mamach.

Jestem mamą dwójki wspaniałych chłopców, których jeden jest słodszy od drugiego (ale nie stwierdzono, który od którego). Nie będę rozpisywać się jak wielkie znaczenie miały baby boxy w życiu moich dzieci, ile to kilometrów razem z pudłami zrobiliśmy, przemierzając polskie drogi i górskie ścieżki. Moje dzieci nigdy nie spały w baby boxach, bo o ich istnieniu dowiedziałam się, kiedy mój najmłodszy syn miał już dwa latka.

Do dzisiaj wspominam, jak bardzo bałam się zostawiać moich małych chłopców samych w ich pokoiku, kiedy chociażby chciałam ugotować obiad, czy skorzystać z łazienki. Jako młoda i niedoświadczona mama biegałam między kuchnią a dziecięcym pokojem co kilka minut i sprawdzałam, czy Wituś śpi spokojnie, czy aby na pewno oddycha. Dlatego idea fińskich pudełek, tak bardzo mnie urzekła!!!

Dzięki baby boxom dzieci zawsze mogą być blisko mamy. Prostota tego rozwiązania skłoniła mnie do próby odzwierciedlenia tradycyjnego fińskiego pudełka w naszych rodzimych realiach. Impulsem zaś było wspomnienie obawy, jaka towarzyszyła mi przy moich malutkich chłopcach. Pomysł zamieniłam na produkt i tak właśnie powstał Lovely Baby Box – aby maluszek był bezpieczniejszy, a mama spokojniejsza.

Coraz większa świadomość rodziców w kwestiach SIDS i ekologii powoduje, że częściej korzystają oni z rozwiązania, które oferuje im idea baby boxów. Firmy promujące ten praktyczny i doskonały pomysł powstają na całym świecie w bardzo szybkim tempie. Jest to nie tylko modne, ale i perspektywiczne rozwiązanie, które pokochało już miliony ludzi na ziemi. Stań się częścią wielkiej rodziny baby box, zadbaj o swojego maluszka już od pierwszych dni jego życia.

Kto wie, może i mi się jeszcze kiedyś przyda.