Blog

Co kupić na narodziny dziecka?Co kupić na narodziny dziecka?

Narodziny dziecka to  niewątpliwie wielkie wydarzenie angażujące najbliższą rodzinę i grono znajomych. Każdy z nich przeżywa i oczekuje pomyślnych wieści z sali porodowej. Po ogłoszeniu światu radosnej nowiny, chcemy odwiedzić maluszka. Następuje faza przygotowania do spotkania. Pierwszej wizycie często towarzyszą nie lada emocje. Poruszenie jest widoczne zarówno po stronie rodziców jak i odwiedzających. Rodzice próbują zorganizować życie z nowym członkiem rodziny, dodatkowo starają się przygotować na wizytę gości szykując jakiś poczęstunek czy porządkując mieszkanie. A nie jest łatwo być perfekcyjną panią czy perfekcyjnym panem domu, gdy cały świat kręci się wokół nowonarodzonego dziecka.

Pierwsza wizyta stęsknionych gości

 

Przed pierwszą wizytą rodzina i przyjaciele zabierają się za poszukiwanie prezentu doskonałego. Myślą, gdybają, szukają, męczą świeżych rodziców pytaniami czego jeszcze dziecku brakuje. Ci najczęściej są w szoku poporodowym i nie bardzo są w stanie udzielić konkretnych i rzeczowych odpowiedzi. Wymyślenie prezentu spoczywa więc na głowie gościa. Prezent dla noworodka, to piękny zwyczaj przywitania nowego członka rodziny. Każdy chce go poznać i nikt nie wybiera się w odwiedziny do świeżo upieczonych rodziców bez upominku. Często znalezienie idealnego podarunku potrafi sprawić nie lada trudność kupującemu. W dzisiejszych czasach półki sklepowe niemal uginają się od ubrań, zabawek i akcesoriów dla niemowląt we wszystkich kolorach tęczy. Powinniśmy pamiętać o głównej zasadzie: kupując prezent starajmy się wybrać to, co w danym momencie życia jest dziecku potrzebne! Oczywiście chcielibyśmy się wykazać oryginalnością i jednocześnie praktycznością. W sklepach znajduje się niezliczona ilość produktów, z których, według sprzedawcy, każdy jest trafiony w dziesiątkę.

Jak spośród gąszcza propozycji, wybrać ten idealny i najbardziej trafiony upominek?

 

Znamy  na to sposób…a nawet trzy sposoby!  Wybierz jeden z oferowanych przez nas zestawów Lovely Baby Box, a gwarantujemy, że noworodek wraz ze swoimi rodzicami będzie zachwycony.  W naszych zestawach znajdziecie kompilacje najbardziej potrzebnych produktów cenionych marek takich jak: Texpol, Pinokio, Tulik, Hencz Toys, Beaba, Medela….Wszystko starannie wyselekcjonowane i zgromadzone w jednym miejscu. Produkty są nie tylko praktyczne, bezpieczne i przyjazne dla dziecka, ale także modne i najwyższej jakości. Ponadto kartonowe pudło – stanowiące pierwsze przenośne łóżeczko w sam raz dla słodkiego noworodka zapewnią mu bezpieczne warunki do odpoczynku przez pierwsze miesiące jego życia.  

Problem z głowy

Podsumowując nie trzeba chodzić całymi godzinami po sklepach żeby skomponować taki wyszukany zestaw – wystarczy zamówić Lovely Baby Box. A jeżeli lubicie godzinami chodzić po sklepach – no cóż, w Lovely Baby Box jest dużo miejsca, możecie w niego zapakować sporo dodatkowych gadżetów:)

 

 

powrót do listy wpisów »