Lovely Baby Box - pudełko do spania dla niemowląt z praktyczną wyprawką!

Małe, przenośne i bezpieczne łóżeczko, którego główną misją jest uświadamianie rodziców, że należy spać blisko dziecka, ale oddzielnie!

Zainspirowani pomysłowością Finów, postanowiliśmy sprawdzić czy skandynawski sposób na „becikowe” przyjmie się w naszej Ojczyźnie.

Tak oto zrodził się  pomysł  na  Lovely Baby Box.


Nasz przepis na udany

Lovely Baby Box
  • szczypta cierpliwości,
  • garść pomysłowości,
  • kilogram doświadczenia,
  • bez liku praktyczności
  • i maksimum staranności!

Fińskie pudełko – elegancki i praktyczny podarunek dla młodych mam

Nasze pudełka zostały zaprojektowane tak, aby dziecko czuło się w nich komfortowo i przytulnie. Delikatny, radosny i zarazem gustowny wzór został dobrany z myślą, aby przynosił radość rodzicom oraz nowo narodzonemu dziecku, bez względu na płeć.  Jeśli wiesz jak sprawić  dziecku i matce prawdziwą przyjemność, z pewnością docenisz nasz pomysł!

W jednym miejscu znajduje się niezbędna wyprawka dla dziecka. Wybrane przez Nas produkty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą w większości od polskich producentów. Staramy się, aby proponowane przez Nas zestawy były praktyczne, dobrane kolorystycznie i spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wybranie oferowanego przez Nas pudełka jest  sposobem na uniknięcie zakupu zbędnych gadżetów, których ogrom znajduje się w każdym sklepie dla dzieci i niemowląt. Produkty znajdujące się w Lovely Baby Box, są bazą i podstawą każdej przemyślanej wyprawki niemowlęcej.
Będziesz zaskoczony jak praktyczne i wygodne są Nasze pudełka!

Kartonowe pudełko jest symbolem sukcesu fińskiego państwa w opiece nad dziećmi.

Skąd wywodzi się ta piękna  fińska tradycja ?

Śpiący niemowlak
Wyprawka jako prezent dla noworodka

Lovely Baby Box - wyprawka dla noworodka w oryginalnym wydaniu

Aby celebrować przyjście na świat nowego członka rodziny, starannie dobieramy wszystkie produkty, aby sprawiły Tobie i dziecku przyjemność, zapewniły komfort i 100% satysfakcję. Nasze pudełka z wyprawką nie tylko cieszą oko, ale również są bardzo praktyczne. Przygotowane zestawy zawierają, wszystko to, z czego powinna składać się wyprawka dla niemowlaka: praktyczne gadżety i akcesoria oraz stylowe ubranka. Indywidualnie zaprojektowane pudełka mogą służyć jako wygodne i przenośne miejsce do relaksu dla bobasa. Wewnątrz pudełka znajduje się kompletny zestaw ubranek i akcesoriów,  które pomogą w zaspokojeniu podstawowych potrzeb maluszka w pierwszych miesiącach jego życia. W naszym sklepie udostępniamy trzy typy zestawów  Lovely Baby Box:

Kup teraz Lovely Baby Box

Galeria Zdjęć

Lovely Baby Box foto 1
 
Lovely Baby Box foto 2
 
Lovely Baby Box foto 3
 
Lovely Baby Box foto 4
 
Lovely Baby Box foto 5
 
Lovely Baby Box foto 6
 
Lovely Baby Box foto 7
 
Lovely Baby Box foto 8
 
Lovely Baby Box foto 9
 
Lovely Baby Box foto 10
 
Lovely Baby Box foto 11
 
Lovely Baby Box foto 12
 

Bezpieczeństwo

Oferowane przez nas pudełka z wyprawką spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa. Produkty pakowane przez naszą firmę, pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Z informacji pochodzących od producentów wynika, że wszystkie produkty posiadają stosowne certyfikaty, które zapewniają o spełnianiu polskich i/lub europejskich norm bezpieczeństwa produktów przeznaczonych dla dzieci. Materiały wykorzystane w trakcie produkcji są przyjazne dla środowiska, a wyroby są wolne od substancji, które mogłyby negatywnie wpływać na ludzkie zdrowie.
Pudełka z wyprawką zostały zaprojektowane tak, by dziecko, które znajduje się w środku, mogło bezpiecznie spać obok swojej mamy bez ryzyka przygniecenia czy uduszenia. Dzięki specjalnym uchwytom znajdującym się po bokach pudełka, można je bezpiecznie i wygodnie przenieść, a następnie postawić w przygotowanym miejscu. Gdy dziecko z niego wyrośnie, pudełko z wyprawką może służyć do przechowywania ubrań, zabawek czy innych przedmiotów.